RL 542 albo Digit Master Ver.1

Forum grajacych w Express Lotka

Moderator: statyk

Postby xyzen » 2011-10-26, 09:24

Adamie a mógłbyś to bardziej zrozumiale opisać ?
Kompletnie nic nie rozumiem . Sorry inna częstotliwość

to przy zastosowaniu odpowiedniego sformatowania tego co zawiera się w kolejnych redukcjach można trafić.

Tu też nie łapię
Wymaga to mniej więcej procesu takiego jak 5 kroków wprzód, 4 wstecz,

A Tu ? co masz na myśli ?
Inną metodą obejścia tego jest entropia kombinacji wyjściowych.

Jak to zrozumiem to spróbuję pojąć dalszą część z tą piramidą

PO zdrówka
Prowokatore necesse est.Ozłocę tego kto mnie skrytykujeProducenci programów do gier losowych bierzcie wzór z LC jak powinien funkcjonować taki program po prostu uczcie się :!:Tylko GENIALNI INACZEJ grają w Multi
xyzen

Postby adamcustom » 2011-10-26, 11:45

Jeśli chodzi o entropię to idea polega na zanikaniu kombinacji wygenerowanych wstępnie. To nie redukcja ale bardziej przesuwanie ( w przypadku gry 5 z 42) 4 z 5 liczb na początek szeregu liczb i piątej na jego koniec. Dalej użyte jest koło liczbowe a raczej cyfrowe, którym buduję 3- 15 kombinacji posługując się jedynie wyborem cyfr i nie używając żadnego filtra.

Podział to inna całkiem idea. Wiemy jaki jest rozkład wygranych w grze i po dokonaniu wyboru możemy oczekiwać podobnych proporcji w grupie, którą wybraliśmy. Cała sztuka polega na tym, aby testując skuteczność liczb w grupach w odpowiednich momentach wybrać właściwą populację. To proces nad którym pracuję i oceniam go tak spokojnie na rok może 2 lata pracy.
adamcustom

Postby xyzen » 2011-10-26, 12:07

Brawo Adam .
Z tego co napisałeś dalej niewiele rozumiem ale to brawo to nie za to ;
Tylko nasunąłeś mi pewne ujęcie pewnego zagadnienia.
Jako żem jednostka aspołeczna nie powiem tu więcej nic .
P.o.z
Prowokatore necesse est.Ozłocę tego kto mnie skrytykujeProducenci programów do gier losowych bierzcie wzór z LC jak powinien funkcjonować taki program po prostu uczcie się :!:Tylko GENIALNI INACZEJ grają w Multi
xyzen

Postby adamcustom » 2011-10-26, 12:16

No to miło mi.
Ze zrozumiałych względów nie będę wchodził w szczegóły.
adamcustom

Previous

Return to Express Lotek