Wygrała ogromne pieniądze. Przez przypadek

Czyli wszystko o programowaniu co nie można zakwalifikować do ww tematów głównych, zapraszam

Wygrała ogromne pieniądze. Przez przypadek

Postby strateg1 » 2013-05-07, 05:45

Wygrała ogromne pieniądze. Przez przypadek
wczoraj, 14:58 Onet

Przemysław Henzel Onet

Samotna matka wygrała prawdziwą fortunę. Pieniądze bardzo się jej przydadzą. Podjęła już pierwszą decyzję w związku z wygraną.
Fot. Thinkstock
Fot. Thinkstock

Thuan Le, samotna matka z Kalifornii, wygrała 14 milionów dolarów w losowaniu SuperLotto Plus. Szczęśliwymi cyferkami, które zapewniły jej wygraną, były 5, 33, 25, 46, 32 i 26. Jak się okazało, kobieta wygrała te ogromne pieniądze zupełnie przypadkowo.

Thuan co tydzień odwiedzała ten sam sklep w mieście Mission Viejo, zawsze kupując losy za 5 dolarów. Korzystała przy tym na ogół z banknotów pięciodolarowych, ale tego dnia miała przy sobie tylko drobne i nie przeliczyła ich przed wrzuceniem do automatu. W rezultacie Thuan wpłaciła do automatu 6 dolarów, czyli o dolara więcej, niż zwykle.

Kobieta od razu zdała sobie sprawę ze swojej pomyłki, ale nie wycofała pieniędzy z automatu, choć miała taką możliwość; za dodatkowego dolara zakupiła jeszcze jeden los i pozwoliła, by tym razem to automat wylosował za nią liczby. Jak się okazało, to właśnie ten dodatkowy los przyniósł jej fortunę.

Thuan wróciła do sklepu następnego dnia, by, przy okazji zakupów, sprawdzić wyniki loterii. Gdy okazało się, że wygrała, była w szoku; w euforii wybiegła ze sklepu, by podzielić się swoją radością z przechodniami, a po chwili zadzwoniła do domu. – Początkowo myślałem, że mama żartuje, ale potem dotarło do mnie, że chyba jednak tego nie robi – mówił później jeden z jej synów.

Thuan stała się bohaterką amerykańskich mediów. Kierownictwo loterii opisało jej niezwykłą historię w swoim serwisie internetowym. Pieniądze bardzo się jej przydadzą - pochodząca z Wietnamu kobieta samotnie wychowuje czterech synów. Za pieniądze wygrane w loterii planuje spłacić długi, kupić dom i założyć fundusz, dzięki któremu opłaci studia swoich synów. Oprócz tego Thuan w najbliższym czasie odwiedzi rodziców w Wietnamie, a także wesprze ich finansowo. Póki co, kobieta zdecydowała się rzucić dotychczasową pracę i zafundować sobie trochę odpoczynku.

Wygranie 14 milionów dolarów dzięki pomyłce wartej 1 dolara to jeden z najszczęśliwszych przypadków wszech czasów. Sklep, w którym Thuan nabyła szczęśliwy los, otrzyma 70 tysięcy dolarów. :-)
=>M O T O F A N -> SHL,WFM,WSK,Komar,Romet,Jawa,MZ-ka, i td.
User avatar
strateg1
 
Posts: 955
Joined: 2007-01-20, 16:58
Location: Rzeszów

Return to Inne, Rózne

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron