Smuda: przeciąłem ten wrzód raz na zawsze

Czyli wszystko o programowaniu co nie można zakwalifikować do ww tematów głównych, zapraszam

Smuda: przeciąłem ten wrzód raz na zawsze

Postby strateg1 » 2012-04-30, 11:38

Smuda: przeciąłem ten wrzód raz na zawsze
dzisiaj, 07:23 Przegląd Sportowy Przegląd Sportowy
Franciszek Smuda
fot. Łukasz Grochala/Newspix

Trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda, wziął udział w debacie zorganizowanej przez dziennikarzy "Przeglądu Sportowego" - Antoniego Bugajskiego i Piotra Wołosika. W czasie dyskusji poruszane były trudne tematy związane z kadrą. Nasz selekcjoner po raz kolejny wypowiedział w sprawie Sławomira Peszki.

- On ma zamkniętą drogę do kadry - mówi Franciszek Smuda o Peszcze. Piłkarz FC Koeln kilka tygodniu wdał się w w awanturę z taksówkarzem, która zakończyła się wizytą na policji.

- On może przepraszać, klękać, po rękach całować, a za parę dni znowu wywinie taki sam numer. Ja już go nie chcę - dodaje Smuda.

Nasz selekcjoner powraca do wizyty w Niemczech - Smuda odwiedził komisariat policji, by osobiście wyjaśnić całe zajście. - Normalnie, to ja bym się tam nawet nie wybierał, bobym się wstydził. Ale denerwowało mnie, że za chwilę powstanie sto wersji tego zdarzenia. Powiedziałem sobie: dość! Trzeba przeciąć ten wrzód raz na zawsze.

- Ja za dużo serca w tę kadrę włożyłem, żeby jeden nieodpowiedzialny chłopak wszystko zepsuł i zniszczył ustalone zasady - kończy Smuda.
=>M O T O F A N -> SHL,WFM,WSK,Komar,Romet,Jawa,MZ-ka, i td.
User avatar
strateg1
 
Posts: 955
Joined: 2007-01-20, 16:58
Location: Rzeszów

Return to Inne, Rózne

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron