Obudż się i poczuj zapach pieniędzy

Wszystko dotyczące gier losowych, wiadomości, ciekawostki, propozycje i rozważania na tematy ogólne

Obudż się i poczuj zapach pieniędzy

Postby Johnfox » 2011-09-27, 11:08

Spójrzmy teraz na moją kryształową kulę...Chcesz grać w ruletkę i chcesz zbudować swój własny hazardowy biznes. Znalazłeś kompletne rozwiązanie, które poprowadzi cię krok po kroku i pokaże, jak to wszystko zrobić bez zbędnego ryzyka. Jesteś na dobrej drodze, tutaj nie ma żadnego bumu, żadnych fantazji ani wielkich obietnic, których nie można spełnić. Prawdopodobnie jesteś zmęczony tym, że ciągle ktoś mówi, że istniej jakiś system, jakieś magiczne oprogramowanie, które wszystko automatyzuje i produkuje stosy pieniędzy.... Zastanów się,....nie ma żądnego magicznego systemu ani żadnego magicznego oprogramowania, powtarzam jeszcze raz, nie ma żadnego magicznego oprogramowania, systemu lub programu, które uczynią cię milionerem. Nie ma nowego rodzaju gry, którą nagle włączysz i stanie się super star. Te same rzeczy, które pracowały 10 lat temu pracują i działają dzisiaj. Nic się nie zmieniło poza terminami używanymi do opisania wszystkiego. To czego tak naprawdę szukasz, to nic innego jak prosty kurs, który nauczy cię krok po kroku skutecznej gry i stworzenia własnego hazardowego biznesu (mam tu na myśli ruletkę), że będziesz mógł żyć na przyzwoitym poziomie, traktując to jako drugie źródło dochodów.
Kluczem jest prostota. To działa, ponieważ jest proste i rzeczywiście można zrozumieć i zrobić to samemu. W ciągu ostatnich kilku lat pomysł na zarabianie pieniędzy grając w ruletkę stał się niezwykle popularny. Istnieje tysiące kursów, programów, systemów i prawie wszystkie maja jedną fatalną wadę. Robią więcej szkody niż pożytku. Ja nie winię cię za to, że ciągle jesteś sceptyczny, zwłaszcza gdzie każdy sprzedający usilnie twierdził, że jego system działa, po to tylko żeby go sprzedać, a w rzeczywistości okazuje się zupełnie coś innego. To jest wierutne kłamstwo, ci co tak twierdzą powinni być zdyskwalifikowani natychmiast, ponieważ kłamstwo spowodowało bardzo wiele niepowodzeń i rozczarowań niż ktokolwiek może sobie wyobrazić, dla ludzi takich jak ty. Jeżeli chcesz generować dochód z gry w ruletkę, to będzie to wymagało czasu i pracy jak w każdej innej pracy. Poświęcając od 1 do 2 godzin czasu w jednej sesji, możesz spodziewać się zysku od 200 do 1000 dolarów w zależności od twojego salda, wszystko zależy od ciebie. Im więcej włożysz pracy, tym więcej pieniędzy można dokonać.
Mam nadzieję, że to ma sens. Jeśli jesteś tu i czytasz to z nadzieją na cud, to bardzo mi przykro ale jesteś w niewłaściwym miejscu. W hazardzie niema cudów. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, aby myślał, że jest jakaś magia, która pojawi się i szybko zbuduje dla ciebie hazardowy biznes. Jeżeli chcesz oczekiwać cudu, to proszę iść na loterię i tam tracić pieniądze. Jeśli chcesz dowiedzieć się i dokładnie nauczyć prostych kroków, aby skutecznie grać w ruletkę w zaciszu własnego domu budując swój własny hazardowy biznes, to rzeczywiście jesteś we właściwym miejscu.
....Prostota jest kluczem do sukcesu.....
Ja wiem, zbudowałem swoje życie grając w ruletkę prostymi krokami, które napisałem wiele lat temu, ciągle je powtarzając, aż w końcu stałem się bogaty w tym procesie. Co chciałbym zrobić, to dać dla tych którzy chcą, naprawdę prosty zestaw kroków, które możesz zacząć wykonywać, aby rozpocząć skuteczną grę w ruletkę, dzięki czemu można tworzyć dochód w zaciszu własnego domu. Możesz porostu skupić się na swoim pierwszym tysiącu dolarów z gry w ruletkę, a następnie kontynuować to z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień....a jak chcesz więcej, to można to skalować. Nie chciałbym tworzyć wrażenia, że możesz tworzyć milion dolarów w tydzień od rozpoczęciu tego kursu, bo to się nie zdarzy. Nie zamierzam wprowadzać żadnych śmiałych obietnic ani pokazywać państwu efektownych obrazów, lub jakieś tam hiper up video, ponieważ to wszystko jest lustrzany dym po to tylko, żeby zaimponować i spowodować zakup. To co chcę zrobić, to oferować to w bardzo przystępnej cenie jaka przyszła mi do głowy i jeżeli to jest dla ciebie, należy to kupić,
jeśli nie jest to dla ciebie, nie ma urazy. Poza wszystkimi rzeczami, które można w życiu zdobyć, ważnym czynnikiem jest poczucie bezpieczeństwa, i to nie z powodu pieniędzy w banku. Czuję się bezpieczny, bo nawet gdybym stracił wszystko, mogę rozpocząć od początku budowanie swojego hazardowego biznesu generując dochód od razu. Ten system jest naprawdę niezawodny i to jest dokładnie to co chcę mieć, poczucie bezpieczeństwa i pewność, że mam rzeczywistą kontrolę nad swoim życiem i finansami. Wystarczy sobie wyobrazić jak niesamowite jest to uczucie....I to wcale nie musi być trudne. Gra w ruletkę jest jak jazda na rowerze. Gdy nauczysz się we właściwy sposób jeździć, nigdy tego nie zapomnisz, zawsze będziesz w stanie jeździć bez względu na to czy to jest rower górski, rower szosowy, lub plażowy criuser. Gdy już wiesz jak to zrobić, zawsze będziesz w stanie jechać na rowerze. I to jest dokładnie to, jak to działa. Gdy nauczysz się we właściwy prosty sposób to robić, nigdy tego nie zapomnisz i będziesz w stanie robić to w kółko.
Tak więc, jeśli sie zdecydujesz otrzymasz ten niesamowity kurs za śmiesznie niską cenę w celu tworzenia swoich własnych prostych dochodów...
...Poświeć jeszcze chwile i zastanów się....Możesz spędzić następny miesiąc, 6 miesięcy, nawet rok lub dłużej poszukując sposobu na rozpoczęcie prostej i udanej gry w ruletkę, które są oferowane na necie. Możesz czytać e maile, które dostajesz codziennie, gdzie obiecują ci rozwiązania, którego szukasz. W końcu będziesz sfrustrowany i wkurzony na wszystkich, którzy twierdzą, że mają lekarstwo na twoje problemy. Albo można zatrzymać te wszystkie błazenady i zrelaksować się wydając dzisiaj tylko te kilkadziesiąt dolarów w zamian dam ci system do gry w ruletkę warty 500 razy więcej niż dzisiejsza oferta. Założę się, że wydajesz więcej przez tydzień na paliwo aby dojechać do pracy, albo w piątkowy wieczór aby oderwać sie od tygodniowej frustracji. Co za ironia losu. Przestań żyć życiem ironii. Pobierz mój system i poznaj proste kroki, których użyłem w ostatnim dziesięcioleciu w celu utworzenia mojej hazardowej działalności dla siebie przejmując kontrolę nad swoim życiem i swoimi finansami. Ty też możesz to zrobić.
Dziękuję za uwagę
John
Ps. Pamiętaj, że to ciągle jest hazard.
Johnfox
 
Posts: 3
Joined: 2011-08-05, 18:25

Return to Wiadomości, Propozycje, Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron