Gry losowe uczą pokory ....

Wszystko dotyczące gier losowych, wiadomości, ciekawostki, propozycje i rozważania na tematy ogólne

Gry losowe uczą pokory ....

Postby xyzen » 2011-04-06, 22:20

Witam ponieważ wieje tu nudą czyli nie odbiega jak zwykle od normy pomarudzę sobie trochę .
====----------------------------------------------->>>

Większość z nas nie ma świadomości własnej niewiedzy tzn właściwe nie wiemy ile jeszcze i czego nie znamy umiemy itd.
Być może wyspecjalizowaliśmy się w jakiejś wąskiej dziedzinie i wydaje się nam że to powinno wystarczyć żeby wyjść na plus .A jednak trzeba by być geniuszem by w pełni posiąść niezbędną wiedzę .
Jest jeszcze inna możliwość .-Mądrość zbiorowa lecz tu z kolei górę biorą różne uwarunkowania psychiczne mentalne
a i coraz mniej altruistów pokroju Multistatyka i innych pionierów internetu związanych z grami losowymi .
Kiedyś myślałem o skrzyknięciu "rady mędrców" by rozwiązywać to co wydawało się nierozwiązywalne .
Dzisiaj już nie odczuwam takiej potrzeby wiem to co wiem umiem co umiem przy okazji poznałem szereg podejść do zagadnień metod Okazuje się że umysł ludzki jest nieobliczanie różnorodny i gdyby zsumować tę całą wiedzę to
niemożliwe nabrało by realnego kształtu .
Zresztą okazuje się że do wygrywania nie potrzeba aż tak wiele znany mi są przykłady wygrywających grup.

Przy okazji wymyśliło mi się coś takiego.
Współczynnik wiedzy do szczęścia tzn ile ktoś kto wygrał miał w tym wiedzy a ile szczęścia . Da się to policzyć ???

POzdrawiam
Prowokatore necesse est.Ozłocę tego kto mnie skrytykujeProducenci programów do gier losowych bierzcie wzór z LC jak powinien funkcjonować taki program po prostu uczcie się :!:Tylko GENIALNI INACZEJ grają w Multi
xyzen

Re: Gry losowe uczą pokory ....

Postby 2zen » 2012-01-02, 21:54

Krótko
Sukces w grach losowych wymaga zbiorowego umysłu .Niech nikt nie myśli iż samodzielnie mu się to uda .
Takie podczytywanie i nauka bez praktyki to jak szkolenia wojskowe bez współnych manewrów gdzie poszczególne formacje zgrywają się ze sobą ..
Albo lepiej tak a'propos Euro; non stop treningi piłkarskie bez zgrania się drużyny nie ma mowy o sukcesie . Inni Polacy już to zrozumieli nasi jeszcze nie :cry: :idea:
Tak sobie napisałem by spróbować nowe forum
P.o.z
Jeśli chcesz zrobić mi przysługę to krytykuj moje poczynania -i nie schlebiaj!
2zen

Return to Wiadomości, Propozycje, Ciekawostki