Czy ktoś tu żyje?

Pytania i odpowiedzi dotyczące użytkowania programu LottoCAD

Czy ktoś tu żyje?

Postby urself » 2011-08-25, 14:03

Kiedyś kupiłem wersję, która nagle przestała ściągać losowania, a autor milczał. Teraz też widzę, że jego skrzynka zapchana, forum praktycznie martwe - nie chcę kupić kota w worku.

Działają automatyczne aktualizacjie losowań? Przede wszystkim ozlotteries?

Dzięki temu, który odpowie.
Pozdrawiam wszystkich.

P.S. Wiem, że program jest świetny, już 2.0 to była rewelacja wg mnie. Szkoda, że to co jest naprawdę nie dla idiotów nie jest dziś popularne...
urself

Postby xyzen » 2011-08-25, 22:28

Dzięki temu, który odpowie.

A co będzie jeśli odpowie nie po Twojej myśli /negatywnie/ :?:

Po pierwsze nie mam pewności czy go naprawdę kupiłeś ...
Po drugie to o czym piszesz to nie wina programu tylko linka do bazy losowań
Wszystkim ściąga tylko Tobie nie ...
Akurat tej gry o której piszesz nic nie wiem
i nie chcę jej instalować .

Na jakiej podstawie twierdzisz że tu nic się nie dzieje
To że czegoś nie nie widzisz to nie znaczy że tego nie ma. Ktoś tu jeszcze czuwa....

Napisz czy jeszcze jakieś inne gry Ci nie wciąga ...

Po za tym stara wersja / to już klamot / poczytaj forum i stronę główną ...

POzdrówka
Prowokatore necesse est.Ozłocę tego kto mnie skrytykujeProducenci programów do gier losowych bierzcie wzór z LC jak powinien funkcjonować taki program po prostu uczcie się :!:Tylko GENIALNI INACZEJ grają w Multi
xyzen

Postby urself » 2011-08-28, 12:19

Wszystko, co mnie interesuje, to to czy ściągają się losowania ozlotteries na lottocad 2009 i czy będę mógł korzystać z nich przynajmniej rok.

Reszta to didaskalia...
użytkownik kmicic zapchana skrzynka PW na lottocad, daty na forum, moje doświadczenie z przed lat... Ta zapchana skrzynka kmicica zaważyła o tym, że napisałem taki post...

Sugerujesz, że lottocada 2.0 można ożywić - ok poczytam.

Ja również mogę nie mieć pewności czy zrobiłeś to, czy tamto, czy czegoś nie zrobiłeś. Wolę wyrażać się jasno i opisywać fakty.

Dziękuję za odpowiedź.

xyzen wrote:A co będzie jeśli odpowie nie po Twojej myśli /negatywnie/ :?:

Czy to oznacza: - a co będzie jak nie odpowiem wyczerpująco na twoje pytanie?
Wtedy będzie nie po mojej myśli... hehehhe

Pozdrawiam
urself

Postby xyzen » 2011-08-28, 15:30

Urself
Nie wiem na ile jesteś ambitny lub "wygodnicki" Zakładam że sprawdziłeś link do strony z wynikami i jest aktualny .
Zakładam że właściciel tej strony z bazą losowań nie dokonał zmian w strukturze tabeli Czyli jakimś cudem wina leży po stronie importu Lotto Cad /w co bardzo wątpię/
To masz jeszcze możliwość zaimportowania z trybu pliku txt do LC.
O ile pamiętam ta Twoja wersja mogła to czynić/import/ bezpośrednio. Natomiast późniejsze przy pomocy do dołączonego do LC programu Base Driver.

PO zdrówka
Prowokatore necesse est.Ozłocę tego kto mnie skrytykujeProducenci programów do gier losowych bierzcie wzór z LC jak powinien funkcjonować taki program po prostu uczcie się :!:Tylko GENIALNI INACZEJ grają w Multi
xyzen

Return to LottoCAD pytania i odpowiedzi