LC Aktualizacja bazy losowań

Pytania i odpowiedzi dotyczące użytkowania programu LottoCAD

Re: LC Aktualizacja bazy losowań

Postby Josep » 2012-02-22, 21:00

Witam

Czy jest możliwość przesłania kogoś uprzejmego MULTI.DAT ? Coś mam problem z aktualizacją bazy.
Używam wersji 2.0
Josep

Postby Kmicic » 2012-02-25, 01:02

Nie mam już wersji 2.0 ale pamietam że był tam program obsługi baz DataBaseDriver,exe i latwo zaimportuje pan z pliku tekstowego, załączam plik do importu. Najpierw niech Pan zrobi sobie kopie zapasową gdzieś w innym katalogu pliku multi dat, potem w databasedriver w menu trzeba wyczyscić bazę Multi.dat a nastepnie skorzystać z opcji Import i wprowadzić ten plik co jest w załączniku.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
Kmicic
Administrator

Postby Josep » 2012-02-25, 13:20

Dziękuję :)
Szkoda że nie ma możliwości liczenia na dwóch losowaniach.

Pozdrawiam
Ps. Czy zna ktoś sposób na wykorzystanie sieci nuronowych w typowaniu ? Ma ktoś może jakieś materiały ?
Josep

Postby Kmicic » 2012-02-25, 21:49

Josep wrote:Dziękuję :)
Szkoda że nie ma możliwości liczenia na dwóch losowaniach.

Pozdrawiam
Ps. Czy zna ktoś sposób na wykorzystanie sieci nuronowych w typowaniu ? Ma ktoś może jakieś materiały ?

Jest w 2.32 ma wbudowane Multi-Multi i zmieniony jest sposób obsługi dat losowań, wiodącym parametrem nie jest data losowania a kolejny numer losowania.
Do sieci jestem sceptycznie nastawiony. Jeżeli dotąd człowiek się nie nauczył, to z pewnością nie nauczysz tego maszyny. A juz najgorszym pomysłem jaki spotkałem jest nauczanie sieci kolejnymi losowaniami. Przecież neurony poustawiają się w sposób losowy i losowe będą jej odpowiedzi. Czyli zrobi sie automat chybi - trafił :-).
pozdrawiam
Ak
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
Kmicic
Administrator

Previous

Return to LottoCAD pytania i odpowiedzi