Raport pewniaków

LC<<  LC<  LC> 

Raport ten powstał na życzenie użytkownika i wynika on z jego doświadczeń w grze profesjonalnej. Raport ten ze względu na jego specyfikę nadaje się tylko do gier typu KENO, MULTILOTEK gdzie losowanych jest więcej liczb niż się ich skreśla na kuponie.

 

Raport ten konstruowany jest w tak, że jako zesaw liczb wziete jest losowanie z określonego dnia i dla wszystkich losowań poprzednich sprawdzana jest ilość trafień. Jeżeli w całej bazie losowań algorytm znajdzie ze tych trafień było tylko jedno liczba ta jest brana do raportu. Użytkownik zauważył ze okresowo występuje duża skuteczność trafień z tych liczb w kilku losowaniach następnych. O skuteczności można się przekonać przeglądając raport skutecznosci w procentach gry na wybrane raportem liczby w dniach następnych. Obserwacja okresowosci skuteczności typowania ułatwia podjecie decyzji kiedy (w którym dniu) na określone liczby raportu zagrać w realnej grze.

 

Wytłumaczeniem jego skuteczności może byc fakt że jeżeli w statystykach trafień z grupy określonych liczb wypadnie właśnie tylko jedno trafienie z określonej grupy liczb (losowania) to prawie napewno w w bliskich okresach przyszłych ta czestość wzrosnie. Wynika to z zasady globalnej równowagi występowania liczb.

 

Ponieważ raport ten nie ma podstaw matematycznych lecz wynika tulko z doswiadczeń. Ocenę jego przydatnosci w grze musicie podjąć sami.