Inne kombinacje

LC<<  LC<  LC> 

Są to kombinacje dostępne z menu głównego :

Kombinacja pełna z liczb umieszczonych w polu edycji. Kombinacja ta produkuje z liczb umiesczonych w polu edycji kombinację pełną z ilością liczb w zakładzie zadaną w polu edycji tego menu.

Kombinacja pełna to kombinacja zawierająca wszystkie mozliwe kombinacje liczb. Kombinacja pełna gwarantuje wygraną jeżeli w zadanej ilości liczb trafione będą wszystkie liczby. Okupione jest to jednak koniecznością zawarcia bardzo wielu zakładów. Dlatego praktycznie stosuje się ją do max 12..15 liczb.

Przykład kombinacja pełna z 14 liczb po 6 w zakładzie wymaga wysłania 3003 zakładów a już taka kombinacja z 20 liczb wymaga zawarcia 38760 zakładów. Kombinację pełną z 49 liczb,średniej klasy pentium Celleron 800 MHZ wykonuje w ok 30 minut.

Po zadaniu wykonania  systemu pełnego z ilości liczb które mogą skutecznie zablokować komputer na dłuższy czas poprzedzone są komunikatem który trzeba zatwierdzić. Aby nie zablokować zasobów maszyny systemy duże są zapisywane w plikach tekstowych po 10000 zakładów.

Stosując odpowiednio dobrane filtry i kombinację systemu pełnego z odfiltrowaniem można ich ilość zredukować do kilku ( kilkudziesięciu zakładów).

 

menukomb2

 

Zapewnia to kombinacja pełna z liczb zawartych w polu edycji z jednoczesnym zastosowaniem filtrów (sumy, parzystości i kolejnych liczb) jest to kombinacja znacznie redukująca ilość zakładów nie spełniających warunków nałożonych filtrami. Z pomocą tej kombinacji można zredukować ilość zakładów z 38760 np do ok 30..50 zakładów. Trafienie filtrem i trafienie wszystkich liczb w wybranej paczce  jest równoznaczne z wygraniem głównej wygranej.

 

Uwaga : zastosowanie filtrów SPS (sumy,parzystości i kolejnych szeregów) nie daje efektów w grze Multilotek, KENO ( ponieważ ilość liczb losowanych jest większa niż ilość liczb typowanych i zastosowanie filtrów jest niemożliwe). Ale za to znakomicie spełnia się w pozostałych grach Lotto, Duży Lotek, Express Lotek czy TSN. Z tym narzędziem i pozostałymi filtrami naprawdę można polować na prawdziwy HIT.